KONST / Litografier / Färglitografi 16285023
nr 1628 5023
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, färglitografi, numrerad 45/125. Bladets mått: 30x29cm, yttermått inklusive ram: 46x46cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:43:20
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor